BİZDEN HABERLER

Norus – Anadolu SDF İşbirliği:

Türkiye’ de NKS adı altında Kendinden İzoleli Alüminyum Gofrajlı Hava Kanalı üretimi yapan Norus Teknik Kompozit Ürünler San. Ve Tic. A.Ş. ile firmamız Anadolu SDF Mühendislik arasında yapılan anlaşma gereği, bu ürünün satış, pazarlama ve dağıtım alanındaki Türkiye distribütörlüğünü firmamız üstlenmiştir.

NORUS Teknik Kompozit Ürünler Sanayi Tic. A.Ş.

 

A-tec - Anadolu SDF  İşbirliği:

Firmamız İzmir merkezli, A-tec markası adı altında havalandırma ekipmanları imalatı yapan Alumur Klima, Isıtma ve Soğutma Ltd. Şti. ile Ocak 2014 tarihinden itibaren işbirliğine gitmiştir. Yapılan anlaşma gereği, Anadolu SDF, A-tec ürünlerinin satış, pazarlama ve dağıtımını bölgesel distribütörlük anlamında üstlenmiştir.

A-Tec | Alumur Technology

 

SERTİFİKA PROGRAMIMIZ: 

Firmamız tarafından ‘‘NKS Kanal Sistemleri’’ nin imalatına yönelik olarak 27- 28 Şubat 2014 tarihleri arasında, Ankara merkez ofisimizde ‘Usta Eğitim Sertifika Programı’ düzenlenmiştir.

Havalandırma ustalarımızın yoğun katılımlarıyla gerçekleşen programa, Norus Teknik Kompozit A.Ş.’den Group Marketing and Brand Executive Cüneyt AKPULAT, NKS lojistik sorumlusu Nazmi ÖZTÜRK ve İSKİD Eski Komisyon Başkanlarından Makine Mühendisi Meftun GÜRDALLAR katılmışlardır.

Nuh Group güvencesiyle NKS markası adı altında Türkiye’ nin tek ve yerliKendinden İzoleli Alüminyum Gofrajlı Hava Kanalı’ üretimini gerçekleştiren NORUS’ un, pazara getirdiği yeni heyecan ve inovasyon, sertifika programında katılımcılarla paylaşılmıştır.

Anadolu SDF Genel Müdürü Ferruh YURDAKUL ve Genel Koordinatör Makine Mühendisi Sedat YILDIZ tarafından yapılan konuşmalarda da; iklimlendirme sektöründe, kendinden izoleli alüminyum gofrajlı havalandırma kanallarının öneminin her geçen gün arttığı ifade edilmiş ve ikame ürünler karşısında üstünlüklerinin daha fazla olduğu, ayrıca uygulama alanlarının çeşitliliği vurgulanmıştır. Her iki konuşmacı da, kısa sürede pazarda liderliği yakalamış olmalarının, haklı gururunu paylaştıklarını belirtmişlerdir.

Anadolu SDF olarak düzenlediğimiz programda, usta eğitmenlerimiz tarafından verilen ‘‘İmalat Teknikleri Uygulamaları’’ birebir uygulamalı olarak gerçekleştirilmiş ve kurs sonunda havalandırma ustalarımıza, sertifikaları düzenlenen törenle verilmiştir.