HAKKIMIZDA

AnadoluSDF Mühendislik

Anadolu SDF Mühendislik havalandırma sektörüne farklı bir bakış açısı getirmek amacıyla 2013 yılında kurulan yeni ve genç bir firmadır. Organizasyonunda, tecrübeli ve işinde uzman çalışanları istihdam ederek Teknik alt yapısıyla,  deneyimi birleştirmeyi esas alan şirketimiz, müşterilerine çözüm ortağı olmayı hedeflemiştir. Bu bağlamda yenilikçi  yaklaşımıyla  ülke ekonomisine katkı sağlamayı da amaç edinen Anadolu SDF sektördeki gelişim ve büyümesine devam edecektir.

vizyon-misyon

Vizyon

Anadolu SDF; müşterilerinin beklentilerini en üst düzeyde tutmayı, pazar payını sürekli arttırmayı, kurumsal yapısı, çalışanları ve prensipleri ile örnek gösterilecek firma olmayı, toplam kalite felsefesini geliştirerek; çözüm ortaklarına olan sorumluluklarını yerine getirmeyi, onları anlamayı, güvenlerini kazanmayı, bağlılıklarını sürekli kılmayı ve kesintisiz bir kalite seviyesine ulaşmayı vizyon edinmiştir.

Misyon

Anadolu SDF yenilikçi yüzü,genç ve deneyimi birleştiren kadrosu ile kaliteye, dolayısıyla teknolojiyi kullanmaya verdiği önemle; üstlenmiş olduğu işlerde hızlı ve ekonomik çözümler üretmeyi, müşteri beklentilerini en iyi şekilde karşılamayı, mükemmel bir çalışma disiplinine sahip olmayı, yapılması zor olanları yapmayı, müşterilerine, çalışanlarına ve ülke ekonomisine katkıda bulunmayı misyon edinmiştir.